Tel: +48 883 583 737
Eco instalacje
Eco instalacje
Żyj wygodnie i w zgodzie z naturą!

Skontaktuj się z nami!

Program Czyste Powietrze

Dla kogo dofinansowanie?

O dofinansowanie mogą starać się właściciele budynków jednorodzinnych, którzy chcą wymienić swoje stare nieefektywne źródła ciepła na nowoczesne pompy ciepła. Program Czyste powietrze skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami budynków jednorodzinnych.

Cel programu

Celem programu Czyste Powietrze jest wyeliminowanie starych nieefektywnych źródeł ciepła i tym samym ochrona środowiska. Bliższym naszej skórze efektem programu jest zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery, czystrze powietrze w naszej okolicy.

Buildings
Buildings

Ile można uzyskać zwrotu z programu Czyste Powietrze?

Na podstawowy poziom dofinansowania mogą licząc wszscy Ci, których roczny dochód nie przekracza 100.000zł. Inwestorzy, których miesięczny dochód na osobę w gospodarstwie wieloosobowym nie przekracza 1400zł oraz 1960zł dla gospodarstwa jednoosobowego mogą starać się o przyznanie dofinansowania w kwocie podwyższonej.

Wypełnimy za Ciebie wniosek o dofinansowanie!

Firma Eco-instalacje pomaga swoim klientom w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie wymiany starych pieców na pompy ciepła. Nie jesteśmy z tych co obiecują i zostawiają :) Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie w wypełnianiu wniosku, możemy to zrobić również za Ciebie!

Buildings
×

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zajmujemy się profesjonalnym montażem pomp ciepła w następujących województwach:

Warmińsko-mazurskie
Pomorskie
Kujawsko-pomorskie

Telefon: +48 883 583 737

Email: biuro@eco-instalacje.pl